tablice magnetyczne, Agenda, logo

Oferta

W odpowiedzi na potrzeby klientów prezentujemy ofertę parawanów zabezpieczających przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Produkowane przez nas osłony przeciwwirusowe znajdą zastosowanie między innymi w biurach, restauracjach, hotelach, halach produkcyjnych czy salonach fryzjerskich. Eleganckie profile aluminiowe w połączeniu z przeźroczystą płytą wpasują się w każde wnętrze zabezpieczając Państwa pracowników, klientów oraz gości. Przesłony przeciwwirusowe stanowią skuteczną barierę chroniącą przed rozprzestrzenianiem się wirusów w miejscu pracy.

parawan zabezpieczający, przegroda antywirusowa, parawany ochronne, osłona anybakteryjna, kraków, warszawa, wysyłka
parawan zabezpieczający, przegroda antywirusowa, ścianki odgradzające, parawany ochronne, covid, koronawirus

Specyfikacja

Parawany przeciwwirusowe produkowane przez naszą firmę zbudowane są z przezroczystej pleksi lub płyty poliwęglanowej oraz profili aluminiowych. W ofercie znajdują się osłony antywirusowe w wersji mobilnej (na kółkach) oraz stacjonarnej (na aluminiowych stopach). Do parawanu antywirusowego możliwe jest przymocowanie specjalnego uchwytu na płyn antybakteryjny, rękawiczki lub inne akcesoria przydatne w walce z koronawirusem. Na życzenie klienta realizujemy zamówienia indywidualne, takie jak:
- parawany przeciwwirusowe z wyciętymi otworami,
- parawany przeciwwirusowe z logiem i grafiką klienta,
- parawany przeciwwirusowe na wymiar.

parawan zabezpieczający, parawany przeciwwirusowe, parawany ochronne, osłona anybakteryjna, covid, koronawirus
osłony antywirusowe, osłona antywirusowa, przegroda antywirusowa, osłona anybakteryjna, krakow, warszawa, wysyłka

Przegroda antywirusowa - przykładowa realizacja

osłony antywirusowe, osłona antywirusowa, przegroda antywirusowa, osłona anybakteryjna, krakow, warszawa, wysyłka

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą

Sklep internetowy
zapytaj lub zamów

Adres e-mail *

Numer telefonu*

Treść zapytania *

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Agenda sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, 38-422 ul. Adama Mickiewicza 31.
Wyślij