tablice magnetyczne, Agenda, logo

Mogą pełnić wieloraką funkcję w przedsiębiorstwie. Część firm wykorzystuje je w celach marketingowych, tworząc z nich stoiska handlowe podczas targów, konferencji czy imprez plenerowych. Tablice to nieodłączne narzędzie pracy event managera, który przy ich pomocy wydziela przestrzeń dla uczestników wydarzenia. Tablice magnetyczne to również prosty i skuteczny sposób na usprawnienie organizacji pracy w biurze, na magazynie czy hali produkcyjnej. Bez względu na to, w jaki sposób zamierzasz wykorzystywać tablice magnetyczne w swoim biznesie, zamawiając je w agencji reklamowej Agenda ma pewność, że:
- Otrzymasz produkt ściśle odpowiadający specyfikacji
- Tablice zostaną wykonane terminowo i w ramach ustalonego budżetu
- Produkty spełnią Twoje wymagania jakościowe i będą Ci służyć przez bardzo długi czas

Jeśli masz już dość eksperymentowania z jakością, nie masz czasu na składanie reklamacji i szukasz sprawdzonego partnera, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Sprawdź, co charakteryzuje nasze tablice magnetyczne.

Modułowa konstrukcja

Jest to o tyle ważne, że nasze tablice magnetyczne można zestawiać na dowolnej długości i pod różnymi kątami, dzięki czemu istnieje możliwość np. wydzielenia boksu czy ustawienia ścianki działowej w pomieszczeniu. Ta funkcjonalność ma szczególne znaczenie w firmach chcących zaaranżować przestrzeń biurową lub magazynową czy wprowadzić zasady organizacyjne zgodne z normami Lean lub Kaizen w hali produkcyjnej.
Stosowane przez nas profile aluminiowe umożliwiają ustawienie tablic względem siebie w aż czterech wariantach:
- W linii prostej.
- Pod kątem prostym (profil z czterema rowkami).
- Pod kątem 45° (profil z ośmioma rowkami).
- Pod dowolnym kątem (profil uchylny).

Profesjonalne wykonanie

Tablice magnetyczne wykonujemy z wysokiej jakości blachy suchościeralnej oraz rdzenia z XPS. Stojaki z kolei są produkowane z profili aluminiowych. Gwarantujemy bardzo wysoką wytrzymałość tablic i ich odporność na zużycie, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Dzięki zastosowaniu płyt z rdzeniem z pianki XPS tablice są wodoodporne, dzięki czemu można je stosować jako ścianki wystawowe plenerowe, scianki wystawiennicze, ścianki reklamowe, ścianki muzealne.

Szeroka oferta

Oferujemy tablice magnetyczne o różnych szerokościach. Standardowe wielkości to: 1000, 1200, 1600 i 1900 mm. Istnieje również możliwość zamówienia tablicy na indywidualny wymiar.

Na każdą tablicę magnetyczną możemy nanieść dowolny motyw graficzny, np. logotyp marki. Oferujemy również akcesoria dodatkowe, jak kieszenie z pleksi, półki, uchwyty do flipchartów czy oświetlenie.

Jesteśmy kompleksowym producentem tablic magnetycznych, co oznacza, że zajmujemy się procesem produkcji od projektu, przez wykonawstwo, aż po montaż (w razie potrzeby). Przygotowujemy wizualizacje 3D, które pozwalają ocenić wygląd tablicy przed jej ostatecznym wyprodukowaniem. Jest to bardzo wygodne dla klienta i eliminuje ryzyko jakichkolwiek pomyłek.

Już teraz skontaktuj się z nami i sprawdź, jak korzystną ofertę dla Ciebie przygotujemy!