tablice magnetyczne, Agenda, logo

Agencja reklamowa Agenda: produkujemy tablice magnetyczne. I robimy to świetnie!

Jest rok 2001. Prywatny biznes w Polsce nabiera rozpędu. Przedsiębiorcy zaczynają mocno ze sobą konkurować, a pozyskanie klienta staje się coraz trudniejsze. Z tym wiąże się gwałtowny wzrost zapotrzebowania na profesjonalne usługi marketingowe. Postanowiliśmy na to odpowiedzieć zakładając agencję reklamową Agenda.
Początkowo oferowaliśmy nasze usługi wyłącznie w Krośnie i regionie, jednak szybko zaczęliśmy obsługiwać klientów z Rzeszowa i terenu województwa podkarpackiego. Z czasem zyskaliśmy renomę, która pozwoliła nam skutecznie pozyskiwać zlecenia z całej Polski, a nawet z zagranicy. Ty także możesz skorzystać z naszego doświadczenia i rozbudowanego zaplecza technologicznego.

Co robimy?

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji systemów wystawienniczych i tablic magnetycznych. Te ostatnie stanowią podstawę naszej oferty. Wyprzedzamy konkurencję tym, że nadzorujemy cały proces produkcji od projektu po wykonawstwo. Dzięki temu możemy zrealizować praktycznie dowolne zlecenie, ściśle dopasowując się do potrzeb i oczekiwań klienta. Dodatkowo oferujemy bardzo korzystne ceny, ponieważ nie musimy korzystać z usług podwykonawców.

Nasze tablice magnetyczne i ścianki powstają na stelażu aluminiowym. Oferujemy wersje stacjonarne i mobilne. Te drugie znakomicie sprawdzają się do budowy stoisk targowych, wystaw czasowych czy okresowego wydzielania przestrzeni w biurach, magazynach i na halach produkcyjnych.

Najwyższa jakość zawsze w cenie

Wieloletnie doświadczenie w produkcji tablic magnetycznych pozwoliło nam bardzo dokładnie poznać oczekiwania klientów. Zainwestowaliśmy również w znakomite zaplecze technologiczne, co przekłada się na krótki czas realizacji oraz daje nam ogromne możliwości w zakresie tworzenia nawet bardzo ambitnych projektów.

Zatrudniamy specjalistów z zakresu produkcji i projektowania – dla Ciebie oznacza to m.in. 100% gwarancję otrzymania tablic idealnie odpowiadających specyfikacji, estetycznych, a także stanowiących ważny element strategii kreowania wizerunku przedsiębiorstwa. Więcej o tym, czym wyróżniają się nasze tablice magnetyczne i dlaczego zamawiając je u nas dokonasz bardzo dobrego wyboru, przeczytasz w zakładce produktowej.
Zostań na naszej stronie, zapoznaj się z całą ofertą agencji reklamowej Agenda, a następnie skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci szczegółową, bardzo korzystną ofertę. Jesteśmy umówieni?