tablice magnetyczne, Agenda, logo

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę tablic magnetycznych suchościeralnych w wersji wolnostojącej oraz naściennej. Spośród setek ofert nasza wyróżnia się tym, że z naszych produktów możecie Państwo tworzyć dowolne konfiguracje, które mają zastosowanie jako: ścianki działowe, parawany, barierki, ścianki wystawiennicze, tablice wystawowe, ścianki plenerowe, ścianki muzealne, ścianki ekspozycyjne, leancorner

Znajdują zastosowanie nie tylko w biurach i halach produkcyjnych ale także w muzeach, bankach, urzędach. Panele z jakich wykonane są tablice pozwalają na skonfigurowaniu tablicy naściennej wielkogabarytowej będącej wielokrotnością wymiarów paneli. Wysokości paneli jakie stosujemy to 1200, 1600, 1900 mm przy 1000 mm szerokości, a na zamówienie wykonamy także moduły o szerokości 120 cm i dowolnej długości. Można także stosować dowolne wypełnienia do grubości do 8 mm o innych wymiarach gabarytowych jak panele magnetyczne. Zastosowane profile aluminiowe pozwalają na ustawienie modułów w czterech wariantach względem siebie:

- w linii prostej,

- pod kątem prostym - profil z czterema rowkami,

- pod kątem 45 st - profil z ośmioma rowkami,

- pod dowolnym kątem - profil uchylny.

Ścianki magnetyczne i parawany wykonujemy także jako mobilne urządzenia. Oferujemy projekt i wykonanie dowolnej grafiki na tablicach, zapewniając przy tym własności suchościeralne. Ścianki magnetyczne można także stosować jako ścianki reklamowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również tablice wykonane w oparciu o te same profile aluminiowe i system mocowania:

- tablice cieni , kącik czystości

- tablice bhp

Jeśli Państwo nie znajdziecie odpowiedniego produktu prosimy o kontakt, my zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie.