tablice magnetyczne, Agenda, logo

Organizacja przestrzeni w biurze, wydzielenie pomieszczeń na hali produkcyjnej, targi i inne imprezy branżowe – ścianki magnetyczne mają szerokie zastosowanie w biznesie. Ich ogromną zaletą jest uniwersalność i mobilność, co pozwala wykorzystywać je zarówno w firmie, jak i w plenerze. Agencja reklamowa Agenda z Krosna jest producentem profesjonalnych ścianek magnetycznych. Zlecenia realizujemy kompleksowo, zapewniając projekt i wykonawstwo dokładnie według potrzeb klienta.

Atutem naszej oferty jest to, że dysponujemy własnymi systemami trzech rodzajów profili, co pozwala nam stworzyć ścianki o dowolnym przeznaczeniu:
- Ścianki działowe
- Ścianki dźwiękoszczelne
- Ścianki reklamowe
- Ścianki do budowy stanowisk produkcyjnych
- Ścianki wystawiennicze
- Ścianki plenerowe

Warto podkreślić, że nasze ścianki magnetyczne są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym deszczu, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane na zewnątrz. Dodatkowo zastosowane profile umożliwiają zestawianie ze sobą poszczególnych modułów zgodnie z potrzebami klienta. Elementy ścianek można łączyć w linii prostej lub pod kątem prostym (profil z czterema rowkami).

Oferujemy ścianki magnetyczne zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej. Te drugie są wyposażone w kółka o średnicy 50 mm z hamulcem lub bez. Każda tablica wchodząca w skład ścianki może zostać zadrukowana dowolnym motywem graficznym, co nie ma wpływu na jej suchościeralność (nadal można po niej pisać markerami). Zamów ściankę magnetyczną dla siebie. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje potrzeby, a my przygotujemy indywidualną, bardzo korzystną ofertę cenową. Zaufaj jakości producenta z wieloletnim doświadczeniem!